Datum: 30.12.2012

Vložil: Gabriel

Titulek: Trainset

Ahojte chalani, vopred sa ospravedlňujem, že to píšem Vám a nie na fórum, ale tam by ma asi ukameňovali. Po dlhšom čase som si nainštaloval MSTS a tým, že konečne sa mi podarí zahrať pekné aktivity. Vždy som mal totiž problémy s trainsetom a asi miliarda vozidiel mi chýbala, tak som simulátor odinštaloval a nechal to tak. Minule som však našiel trainset na uloz.to rozdelený na 9 častí a tak som ho začal sťahovať. Dnes som ho konečne dosťahoval, tak som sa potešil a ihneď si stiahol, na začiatok, jednoduchú aktivitu Os 5053. Úspešne som ju rozbalil a spustil hru. Lenže už pri prvom načítavaní hry mi začalo vyhadzovať hlášky s problémom načítania vozidiel (napr. CD_Bdmtee_087.wag) a či chcem pokračovať. Takto mi vypísalo 5 vozidiel a hru následne vyplo. Skúsil som to ešte raz, situácia sa opakovala. Tak som sa pobral do trainsetu a chybný súbor skontroloval. Chybou bolo, že v názve chýbalo "_087" , tak som to len premenoval a hru skúsil spustiť opäť. Tento súbor mi už ako chýbajúci nevyhodilo, ale ďalšie 4 áno + asi 10 ďalších, no hru mi nakoniec spustilo. Vybral som trať, Vašu aktivitu a spustil... lenže pri načítaní opäť mi vyhodilo ďalšie chýbajúce vozidla a hra padla... ja už som fakt bezradný a bojím sa, že si MSTS nikdy úspešne nezahrám, kým sa do tvorby aktivity nepustím sám, čo by ma až tak hrať nebavilo. Viete mi nejako poradiť, ako riešiť tieto problémy s trainsetom? Lebo ja si myslím, že sa tohto problému s chybnými a chýbajúcimi vozidlami nezbavím... vopred Vám veľmi veľmi pekne ďakujem za rady a ešte raz sa ospravedlňujem, že to píšem tu.

Prajem pekný zvyšok dňa...

Přidat nový příspěvek